Α.Σ. ΚΑΠΠΑ
Ελ.Βενιζέλου 57
Γλυφάδα
210 96.38.39.7

 
Home Ο Σύλλογος Οι Εκπαιδευτές Τμήματα Ημερολόγιο Εξετάσεις Φωτο e-mail

화랑 당수도

花郞 唐手道

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ & ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 2015

花郞 唐手道

화랑 당수도

 

 

2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

7η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ 15/07/2016

7η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

    Από 1ο Gup -  1ο Dan (3η Κόκκινη-1η Μαύρη)    

 

 

Ονοματεπώνυμο

 

Dan Number

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Διονύσης

  00548

 

 

 

 

Βασιλειάδη Εμμανουέλα

  00549

 

 

 

 

Παπαδόπουλος Ιάσων-Βασίλειος

  00469

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

36η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 16/06/2016

36η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 4ο -  3ο Gup (3η Πράσινη-1η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκης Εμμανουήλ

583

02263

 

 

 

 

Παπαφραγκίσκος Αναστάσιος

584

02264

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Ηλίας

585

02298

 

 

 

 

Τσικνάκης Χαρίδημος

586

 02302

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 5ο - 4ο Gup (2η Πράσινη -3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Γεροχρήστου Θεοδώρα

587

02250

 

 

 

 

Τολίδης Δημήτρης

588

 02299

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο - 6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Σακελλαριάδης Αθανάσιος

589

02252

 

 

 

 

Ηλιάκη Καλλιόπη

590

02303

 

 

 

 

Φραγιαδάκης Κωνσταντίνος

591

02380

 

 

 

 

Μαυρομάτης Τσαμπίκος-Άγγελος

592

02305

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Καράμπελα Νίκη

593

 

 

 

 

 

Καράμπελα Πολυξένη

594

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο - 10ο -I Gup (Άσπρη- Άσπρη_I Blue Stripe

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Γεωργιλιδάκης Ιάσων  

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

35η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 22/04/2016

35η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 2ο - 1ο Gup (2η Κόκκινη-3η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Παπαδόπουλος Ιάσων-Βασίλειος

572

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 3ο - 2ο Gup (1η Κόκκινη-2η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Λετίθια

573

02129

 

 

 

 

Γιαννόπουλος Παναγιώτης

574

 02143

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 5ο - 4ο Gup (2η Πράσινη -3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Νικολοπούλου Ιωάννα

575

02304

 

 

 

 

Κυριαζάτη Έλενα

576

 

 

 

 

 

Κούμπουλα Μαρίνα

577

 

 

 

 

 

Κούμπουλα Πολυτίμη

578

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο  -I I - 9ο Gup (Άσπρη_I I Blue Stripe -Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκη Σόφη

579

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -I - 10ο -I I Gup (Άσπρη_I Blue Stripe - Άσπρη_I I Blue Stripe

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Κωνσταντάρα Ευρυδίκη

580

 

 

 

 

 

Καστανίδου Σταυριαλένα

581

 

 

 

 

 

Καστανίδης Νικόλαος

582

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HWA RANG TANG SOO DO, TAE KWON DO 

 

 

 

 

Α.Σ.ΚΑΠΠΑ, KappaClub, JU JITSU, ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

 

 

www.kappaclub.gr

 

Hwa Rang Tang Soo Do

 

www.kappaclub.gr

Home | Ο Σύλλογος | Οι Εκπαιδευτές | Τμήματα | Ημερολόγιο | Εξετάσεις | Φωτο | e-mail
 © 2015
Α.Σ.ΚΑΠΠΑ (KappaClub) All Rights Reserved