Α.Σ. ΚΑΠΠΑ
Ελ.Βενιζέλου 57
Γλυφάδα
210 96.38.39.7

 
Home Ο Σύλλογος Οι Εκπαιδευτές Τμήματα Ημερολόγιο Εξετάσεις Φωτο e-mail

화랑 당수도

花郞 唐手道

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ & ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 2015

花郞 唐手道

화랑 당수도

 

 

2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2016

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

34η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 16/12/2015

34η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 3ο - 2ο Gup (1η Κόκκινη-2η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Παπαδόπουλος Ιάσων-Βασίλειος

557

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 5ο - 4ο Gup (2η Πράσινη -3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Τσικνάκης Χαρίδημος

558

02302

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 6ο - 5ο Gup (1η Πράσινη -2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Νικολοπούλου Ιωάννα

559

02304

 

 

 

 

Κυριαζάτη Έλενα

560

 

 

 

 

 

Κούμπουλα Μαρίνα

561

 

 

 

 

 

Κούμπουλα Πολυτίμη

562

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Καράμπελα Νίκη

563

 

 

 

 

 

Καράμπελα Πολυξένη

564

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο  -I I - 9ο Gup (Άσπρη_I I Blue Stripe -Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Παπαδοπούλου Αγγελική

565

 

 

 

 

 

Κιτσαντά Αναστασία-Μικαέλα

566

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -I - 10ο -I I Gup (Άσπρη_I Blue Stripe - Άσπρη_I I Blue Stripe

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκη Σόφη

567

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο - 10ο -I Gup (Άσπρη- Άσπρη_I Blue Stripe

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Κωνσταντάρα Ευρυδίκη

568

 

 

 

 

 

Καστανίδου Σταυριαλένα

569

 

 

 

 

 

Καστανίδης Νικόλαος

570

 

 

 

 

 

Ρόζης Σωτήρης

571

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

33η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 24/06/2015

33η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 5ο - 4ο Gup (2η Πράσινη -3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκης Εμμανουήλ

540

02263

 

 

 

 

Παπαφραγκίσκος Αναστάσιος

541

02264

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Ηλίας

542

02298

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 6ο - 5ο Gup (1η Πράσινη -2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Γεροχρήστου Θεοδώρα

543

02250

 

 

 

 

Τολίδης Δημήτρης

544

02299

 

 

 

 

Τσικνάκης Χαρίδημος

545

02302

 

 

 

 

Αθανασόπουλος Απόστολος

546

02301

 

 

 

 

Παχούλης Εμμανουήλ

 547

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο - 6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Νικολοπούλου Ιωάννα

548

02304

 

 

 

 

Κυριαζάτη Έλενα

549

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Πάλλη Κωνσταντίνα

550

02245

 

 

 

 

Ηλιάκη Καλλιόπη

551

02303

 

 

 

 

Φραγιαδάκης Κωνσταντίνος

552

02380

 

 

 

 

Κατσαρός Θεόδωρος

553

02379

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -I - 10ο -I I Gup (Άσπρη_I Blue Stripe - Άσπρη_I I Blue Stripe

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Παπαδοπούλου Αγγελική

554

 

 

 

 

 

Κιτσαντά Αναστασία-Μικαέλα

555

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο - 10ο -I Gup (Άσπρη- Άσπρη_I Blue Stripe

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκη Σόφη

556

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HWA RANG TANG SOO DO, TAE KWON DO 

 

 

 

 

Α.Σ.ΚΑΠΠΑ, KappaClub, JU JITSU, ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

 

 

www.kappaclub.gr

 

Hwa Rang Tang Soo Do

 

www.kappaclub.gr

Home | Ο Σύλλογος | Οι Εκπαιδευτές | Τμήματα | Ημερολόγιο | Εξετάσεις | Φωτο | e-mail
 © 2015
Α.Σ.ΚΑΠΠΑ (KappaClub) All Rights Reserved