Α.Σ. ΚΑΠΠΑ
Ελ.Βενιζέλου 57
Γλυφάδα
210 96.38.39.7

 
Home Ο Σύλλογος Οι Εκπαιδευτές Τμήματα Ημερολόγιο Εξετάσεις Φωτο e-mail

화랑 당수도

花郞 唐手道

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ & ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 2013

花郞 唐手道

화랑 당수도

 

 

2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2014 - 2015 - 2016

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

30η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 16/12/2013

30η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 2ο -  1ο Gup (2η Κόκκινη-3η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ασπιώτης-Περιβολάρης Γιώργος

487

02102

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 3ο -  2ο Gup (1η Κόκκινη-2η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Πάτρα Ευτυχία(Έφη)

488

02105

 

 

 

 

Βλαχούλη Μαρία

489

02106

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Διονύσης

490

02270

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 4ο -  3ο Gup (3η Πράσινη-1η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Πέτρος

491

02115

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Λετίθια

492

02129

 

 

 

 

Λαπιδάκη Ηλέκτρα-Χρυσάνθη

493

02260

 

 

 

 

Βασιλειάδη Εμμανουέλα *

494+495

02295

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (5ο - 4ο  +  4ο - 3ο Gup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 6ο -  5ο Gup (1η Πράσινη-2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκης Εμμανουήλ

496

02263

 

 

 

 

Παπαφραγκίσκος Αναστάσιος

497

02264

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Ηλίας

498

02298

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο -  7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Τολίδης Δημήτρης

499

02299

 

 

 

 

Τσικνάκης Χαρίδημος

500

02302

 

 

 

 

Αθανασόπουλος Απόστολος

501

02301

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκη Καλλιόπη

502

02303

 

 

 

 

Νικολοπούλου Ιωάννα

503

02304

 

 

 

 

Μαυρομάτης Τσαμπίκος-Άγγελος

504

02305

 

 

 

 

Θεολόγου-Στρατηγάκης Μύρων

505

02306

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

29η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 17/06/2013

29η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 4ο -  3ο Gup (3η Πράσινη-1η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Βλαχούλη Μαρία

485

02106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο -  7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Φάρου Δέσποινα

486

02300

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

28η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 17/04/2013

28η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 4ο -  3ο Gup (3η Πράσινη-1η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Πισσαλίδης Παναγιώτης

468

02056

 

 

 

 

Πισσαλίδης Φίλιππος

469

02054

 

 

 

 

Ασπιώτου-Περιβολάρη Φωτεινή

470

02103

 

 

 

 

Πάτρα Ευτυχία(Έφη)

471

02105

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Διονύσης

472

02270

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 5ο -  4ο Gup (2η Πράσινη-3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Λετίθια

473

02129

 

 

 

 

Παπαϊωάννου Δημήτρης

474

02144

 

 

 

 

Γιαννόπουλος Παναγιώτης

475

02143

 

 

 

 

Λαπιδάκη Ηλέκτρα-Χρυσάνθη

476

02260

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 6ο -  5ο Gup (1η Πράσινη-2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Λαπιδάκη Φαίδρα-Αικατερίνη

477

02266

 

 

 

 

Βασιλειάδη Εμμανουέλα

478

02295

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ηλιάκης Εμμανουήλ

479

02263

 

 

 

 

Παπαφραγκίσκος Αναστάσιος

480

02264

 

 

 

 

Γεωργόπουλος Ηλίας

481

02298

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Τολίδης Δημήτρης

482

02290

 

 

 

 

Τσικνάκης Χαρίδημος

483

02302

 

 

 

 

Αθανασόπουλος Απόστολος

484

02301

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

5η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ 18/01/2013

5η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από KyoSa -  SaBom (Master)

 

 

 

 

Από 3ο -  4ο Dan (3η Μαύρη-4η Μαύρη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

 

Dan Number

 

 

 

 

Τριγώνης Κωνσταντίνος

 

00233

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 2ο -  3ο Dan (2η Μαύρη-3η Μαύρη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

 

Dan Number

 

 

 

 

Τριγώνη Μαρινέλλα

 

00243

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 1ο Gup -  1ο Dan (3η Κόκκινη-1η Μαύρη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

 

Dan Number

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

 

00355

 

 

 

 

Μανουηλίδης Βαγγέλης

 

00356

 

 

 

 

HWA RANG TANG SOO DO, TAE KWON DO 

 

 

   

Α.Σ.ΚΑΠΠΑ, KappaClub, JU JITSU, ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

   

www.kappaclub.gr

 

Hwa Rang Tang Soo Do

 

www.kappaclub.gr

Home | Ο Σύλλογος | Οι Εκπαιδευτές | Τμήματα | Ημερολόγιο | Εξετάσεις | Φωτο | e-mail
 © 2015
Α.Σ.ΚΑΠΠΑ (KappaClub) All Rights Reserved