Α.Σ. ΚΑΠΠΑ
Ελ.Βενιζέλου 57
Γλυφάδα
210 96.38.39.7

 
Home Ο Σύλλογος Οι Εκπαιδευτές Τμήματα Ημερολόγιο Εξετάσεις Φωτο e-mail

화랑 당수도

花郞 唐手道

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ & ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 2009

花郞 唐手道

화랑 당수도

 

 

2007 - 2008 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

11η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 21/12 & 22/12/2009

11η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 2ο -  1ο Gup (2η Κόκκινη-3η Κόκκινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Μπάτσης Ορέστης

248

01977

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Από 4ο -  3ο Gup (3η Πράσινη-1η Κόκκινη) 

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

249

02041

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

250

02039

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Αλμπαντάκης Νικόλας

251

02139

 

 

 

 

Ταράση Άννα

252

02138

 

 

 

 

Θεοδώρου Γιάννης

253

02141

 

 

 

 

Λολάνοβ Κωνσταντίνος

254

02142

 

 

 

 

Παπαϊωάννου Δημήτρης

255

02144

 

 

 

 

Γιαννόπουλος Παναγιώτης

256

02143

 

 

 

 

Παπαδάκη Δέσποινα

257

02145

 

 

 

 

Παπαδάκης Γιώργος

258

02146

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

10η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 21/11 & 28/11/2009

10η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 6ο -  5ο Gup (1η Πράσινη-2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ρούφη Κωνσταντίνα

219

02053

 

 

 

 

Ρούφη Ιωάννα

220

02072

 

 

 

 

Μανουηλίδης Βαγγέλης

221

02107

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ζδράβος Δημήτρης

222

02108

 

 

 

 

Πάτρα Ευτυχία(Έφη)

223

02105

 

 

 

 

Βλαχούλη Μαρία

224

02106

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Πέτρος

225

02115

 

 

 

 

Κατσαβός Θεοχάρης *

226+227 *

02124

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (8ο - 7ο  +  7ο - 6ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ρούσσος Γιάννης

228

02104

 

 

 

 

Ασπιώτης-Περιβολάρης Γιώργος

229

02102

 

 

 

 

Ασπιώτου-Περιβολάρη Φωτεινή

230

02103

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Μακαρένα

231

02119

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Νίκος

232

02117

 

 

 

 

Καστελλάκη Αλεξάνδρα

233

02111

 

 

 

 

Νταγιάνι Αντονέλα

234

02118

 

 

 

 

Νταγιάνι Ιζαμπέλα

235

02120

 

 

 

 

Μπάτσης Ίων

236

 

 

 

 

 

Ζηκάκης Νίκος

237

02121

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Μακρίδης Γιώργος

238

02128

 

 

 

 

Λουκής Χρήστος

239

02112

 

 

 

 

Μαστρογιάννη Αθηνά

240

02131

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Λετίθια

241

02129

 

 

 

 

Χατζογιαννάκης Γιάννης

242

02127

 

 

 

 

Λαρέδο-Ολιβέρα Αλμουδένα

243

02126

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Μπεθάνης Δημήτρης-James

244

02134

 

 

 

 

Γεωργιάδη Παρασκευή

245

02137

 

 

 

 

Τσιμακίδη Μαρία

246

02136

 

 

 

 

Νταγιάνι Φλόρα

247

02244

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

9η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 06/07 & 20/07/2009

9η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Μανουηλίδης Βαγγέλης

210

02107

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ζδράβος Δημήτρης

211

02108

 

 

 

 

Πάτρα Ευτυχία(Έφη)

212

02105

 

 

 

 

Βλαχούλη Μαρία

213

02106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ιονέσκου Στέφανος-Μυρτέας

214

02125

 

 

 

 

Κατσαβός Θεοχάρης

215

02124

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Μακρίδης Γιώργος

209

02128

 

 

 

 

Αγγελή Σοφία

216

02116

 

 

 

 

Παυλακέλλης Ραφαήλ

217

02132

 

 

 

 

Συρίγου Νικολέτα

218

02133

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

8η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 06-08-10/04 & 11/04/2009

8η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

 Από 4ο -  3ο Gup (3η Πράσινη-1η Κόκκινη) 

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

167

02014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 5ο -  4ο Gup (2η Πράσινη-3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

168

02041

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

169

02039

 

 

 

 

Μουτζουρίδου Μαργαρίτα

170

02016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο -  5ο Gup (2η Πορτοκαλί-2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Κουρέας Αναστάσιος(Τάσος) *

171+172 *

02052

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (7ο - 6ο  +  6ο - 5ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ρούφη Κωνσταντίνα

173

02053

 

 

 

 

Σταμέλος Δημήτρης

174

02068

 

 

 

 

Νικολακάκης Σταύρος

175

02067

 

 

 

 

Δράκου Αγνή

176

02064

 

 

 

 

Αγέκ Εύα-Μαρία

177

02063

 

 

 

 

Ρούφη Ιωάννα

178

02072

 

 

 

 

Μπασακάρης Ιωάννης

179

02071

 

 

 

 

Μαργαρίτη Κατερίνα

180

02109

 

 

 

 

Κοντάνας Διονύσης

181

02110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Μανουηλίδης Βαγγέλης *

182+183 *

02107

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Πέτρος **

184+185 **

02115

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (9ο - 8ο  +  8ο - 7ο Gup)

 

 

 

 

** έδωσε διπλές εξετάσεις (9ο - 8ο  +  8ο - 7ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ρούσσος Γιάννης

186

02104

 

 

 

 

Ασπιώτης-Περιβολάρης Γιώργος

187

02102

 

 

 

 

Ασπιώτου-Περιβολάρη Φωτεινή

188

02103

 

 

 

 

Ζδράβος Δημήτρης

189

02108

 

 

 

 

Πάτρα Ευτυχία(Έφη)

190

02105

 

 

 

 

Βλαχούλη Μαρία

191

02106

 

 

 

 

Καστελλάκη Αλεξάνδρα

192

02111

 

 

 

 

Νταγιάνι Αντονέλα

193

02118

 

 

 

 

Νταγιάνι Ιζαμπέλα

194

02120

 

 

 

 

Μπάτσης Ίων

195

 

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Μακαρένα

196

02119

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Νίκος

197

02117

 

 

 

 

Ζηκάκης Νίκος

198

02121

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Κουρέας Ρωμανός-Ειρηναίος

199

02122

 

 

 

 

Ιονέσκου Στέφανος-Μυρτέας

200

02125

 

 

 

 

Κατσαβός Θεοχάρης

201

02124

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Λετίθια

202

02129

 

 

 

 

Μαστρογιάννη Αθηνά

203

02131

 

 

 

 

Καρανικόλα Έβελυν

204

02130

 

 

 

 

Χατζογιαννάκης Γιάννης

205

02127

 

 

 

 

Λαρέδο-Ολιβέρα Αλμουδένα

206

02126

 

 

 

 

Ραχτσοπούλου Ευφροσύνη

207

 

 

 

 

 

Λουκής Χρήστος

208

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

1η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ 05/04/2009

1η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 1ο -  2ο Dan (1η Μαύρη-2η Μαύρη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

 

Dan Number

 

 

 

 

Τριγώνη Μαρινέλλα

 

00243

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

7η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 26/01/2009

7η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Λομβαρδέας Αναστάσιος

146

02066

 

 

 

 

Ρούφη Ιωάννα

147

02072

 

 

 

 

Μαργαρίτη Κατερίνα

148

02109

 

 

 

 

Κοντάνας Διονύσης

149

02110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ρούσσος Γιάννης

150

02104

 

 

 

 

Ασπιώτης-Περιβολάρης Γιώργος

151

02102

 

 

 

 

Ασπιώτου-Περιβολάρη Φωτεινή

152

02103

 

 

 

 

Ζδράβος Δημήτρης

153

02108

 

 

 

 

Πάτρα Ευτυχία(Έφη)

154

02105

 

 

 

 

Βλαχούλη Μαρία

155

02106

 

 

 

 

Μανουηλίδης Βαγγέλης

156

02107

 

 

 

 

Νταγιάνι Αντονέλα

157

02118

 

 

 

 

Νταγιάνι Ιζαμπέλα

158

02120

 

 

 

 

Μπάτσης Ίων

159

 

 

 

 

 

Δανιήλ Ελένη

160

02123

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Πέτρος

161

02115

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικα Μακαρένα

162

02119

 

 

 

 

Δελαγραμμάτικας Νίκος

163

02117

 

 

 

 

Ζηκάκης Νίκος

164

02121

 

 

 

 

Δραγώνας Φιλοποίμην-Ανδρέας

165

 

 

 

 

 

HWA RANG TANG SOO DO, TAE KWON DO 

 

 

   

Α.Σ.ΚΑΠΠΑ, KappaClub, JU JITSU, ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

   

www.kappaclub.gr

 

Hwa Rang Tang Soo Do

 

 www.kappaclub.gr

Home | Ο Σύλλογος | Οι Εκπαιδευτές | Τμήματα | Ημερολόγιο | Εξετάσεις | Φωτο | e-mail
 © 2015
Α.Σ.ΚΑΠΠΑ (KappaClub) All Rights Reserved