Α.Σ. ΚΑΠΠΑ
Ελ.Βενιζέλου 57
Γλυφάδα
210 96.38.39.7

 
Home Ο Σύλλογος Οι Εκπαιδευτές Τμήματα Ημερολόγιο Εξετάσεις Φωτο e-mail

화랑 당수도

花郞 唐手道

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ & ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 2008

花郞 唐手道

화랑 당수도

 

 

2007 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

6η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 16/12/2008

6η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 5ο -  4ο Gup (2η Πράσινη-3η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

136

02014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Σταμέλος Δημήτρης

137

02068

 

 

 

 

Νικολακάκης Σταύρος

138

02067

 

 

 

 

Δράκου Αγνή

139

02064

 

 

 

 

Αγέκ Εύα-Μαρία

140

02063

 

 

 

 

Μπασακάρης Ιωάννης

141

02071

 

 

 

 

Καραγεωργίου Στρατούλα

166

02065

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

5η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 08/-09/04 & 12/04/2008

5η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 6ο -  5ο Gup (1η Πράσινη-2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Καραλέκας Παναγιώτης

108

02013

 

 

 

 

Καλλίτση-Μανώλη Μαρία

109

 

 

 

 

 

Μανώλη Φωτεινή

110

 

 

 

 

 

Νανούρης Δημήτρης

111

02021

 

 

 

 

Νανούρης Παναγιώτης

112

02023

 

 

 

 

Καλλίτση Σοφία

113

02022

 

 

 

 

Καλλίτση Ευθυμία

114

02020

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

115

02041

 

 

 

 

Γιαννουρής Αντώνης

116

02019

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Δέσποινα

117

02018

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

118

02039

 

 

 

 

Μουτζουρίδου Μαργαρίτα *

119+120 *

02016

 

 

 

 

Καραμπλιά Έλενα **

121+122 **

02017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (7ο - 6ο  +  6ο - 5ο Gup)

 

 

 

 

** έδωσε διπλές εξετάσεις (7ο - 6ο  +  6ο - 5ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Ρούφη Κωνσταντίνα *

123+124 *

 

 

 

 

 

Στρίγκος Ευθύμιος

125

02051

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (9ο - 8ο  +  8ο - 7ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Σταμέλος Δημήτρης

126

02068

 

 

 

 

Χατζάτογλου Λεωνίδας

127

02070

 

 

 

 

Νικολακάκης Σταύρος

128

02067

 

 

 

 

Δράκου Αγνή

129

02064

 

 

 

 

Αγέκ Εύα-Μαρία

130

02063

 

 

 

 

Ρούφη Ιωάννα *

131+132 *

 

 

 

 

 

Μπασακάρης Ιωάννης **

133+134 **

02071

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (10ο - 9ο  +  9ο - 8ο Gup)

 

 

 

 

** έδωσε διπλές εξετάσεις (10ο - 9ο  +  9ο - 8ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Βούλγαρης Γρηγόρης

135

02100

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

4η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 05/02/2008

4η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 6ο -  5ο Gup (1η Πράσινη-2η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Θεοδωράκης Νικόλαος

092

02024

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

093

02014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

094

02039

 

 

 

 

Δούρου-Γιάκαλου Αναστασία

095

02040

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Πισαλίδης Παναγιώτης

096

 

 

 

 

 

Πισαλίδης Φίλιππος

097

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Καραγεωργίου Στρατούλα

098

02065

 

 

 

 

Χανδρινός Γιώργος

099

02069

 

 

 

 

Στρίγκος Ευθύμιος

100

02051

 

 

 

 

Λομβαρδέας Αναστάσιος *

101+102 *

02066

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (10ο - 9ο  +  9ο - 8ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

Gup Number

 

 

 

 

Σταμέλος Δημήτρης

103

02068

 

 

 

 

Χατζάτογλου Λεωνίδας

104

02070

 

 

 

 

Νικολακάκης Σταύρος

105

02067

 

 

 

 

Δράκου Αγνή

106

02064

 

 

 

 

Αγέκ Εύα-Μαρία

107

02063

 

 

 

 

HWA RANG TANG SOO DO, TAE KWON DO 

 

 

   

Α.Σ.ΚΑΠΠΑ, KappaClub, JU JITSU, ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

   

www.kappaclub.gr

 

Hwa Rang Tang Soo Do

 

 www.kappaclub.gr

Home | Ο Σύλλογος | Οι Εκπαιδευτές | Τμήματα | Ημερολόγιο | Εξετάσεις | Φωτο | e-mail
 © 2015
Α.Σ.ΚΑΠΠΑ (KappaClub) All Rights Reserved