Α.Σ. ΚΑΠΠΑ
Ελ.Βενιζέλου 57
Γλυφάδα
210 96.38.39.7

 
Home Ο Σύλλογος Οι Εκπαιδευτές Τμήματα Ημερολόγιο Εξετάσεις Φωτο e-mail

화랑 당수도

花郞 唐手道

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΥΡΩΝ & ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 2007

花郞 唐手道

화랑 당수도

    2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016    

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

3η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 11/12 & 20/12/2007 (Γ Group)

3η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Χρήστος

88

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

89

 

 

 

 

Γιαννουρής Αντώνης

90

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Δέσποινα

91

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

3η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 11/12/2007 (Β Group)

3η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Καλλίτση-Μανώλη Μαρία

80

 

 

 

 

Μανώλη Φωτεινή

81

 

 

 

 

Νανούρης Δημήτρης

82

 

 

 

 

Νανούρης Παναγιώτης

83

 

 

 

 

Καλλίτση Σοφία

84

 

 

 

 

Καλλίτση Ευθυμία

85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Ρούφη Κωνσταντίνα

86

 

 

 

 

Καραγεωργίου Ευστρατία

87

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

3η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 20/11/2007 (Α Group)

3η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 7ο -  6ο Gup (2η Πορτοκαλί-1η Πράσινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Θεοδωράκης Νικόλαος

75

 

 

 

 

Ασημακόπουλος-Κουλουλίας Πολύκαρπος

76

 

 

 

 

Καραλέκας Παναγιώτης(Τάκης)

77

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Στρίγκος Ευθύμιος

79

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

2η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 25/4/2007

2η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Πισαλίδης Παναγιώτης *

67 + 72 *

 

 

 

 

Πισαλίδης Φίλιππος **

68 + 73 **

 

 

 

 

Πετζετάκη Άρτεμις

69

 

 

 

 

Πετζετάκη Αλέγκρα

70

 

 

 

 

Χανδρινός Γιώργος

71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (10ο - 9ο  +  9ο - 8ο Gup)

 

 

 

 

** έδωσε διπλές εξετάσεις (10ο - 9ο  +  9ο - 8ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

2η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 24/4/2007

2η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 8ο - 7ο Gup (1η Πορτοκαλί-2η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Θεοδωράκης Νικόλαος

45

 

 

 

 

Γιαννουρής Αντώνης

46

 

 

 

 

Νανούρης Δημήτρης

47

 

 

 

 

Νανούρης Παναγιώτης(Πάνος)

48

 

 

 

 

Καλλίτση Σοφία

49

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

50

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Χρήστος

51

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Δέσποινα

52

 

 

 

 

Καλλίτση Ευθυμία

53

 

 

 

 

Αθανασίου Ιωάννης

54

 

 

 

 

Παπαδάκης Ιωάννης **

55 +  56 **

 

 

 

 

Μανώλη Φωτεινή

57

 

 

 

 

Καλλίτση-Μανώλη Μαρία

58

 

 

 

 

Καραμπλιά Έλενα

59

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

60

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

61

 

 

 

 

Δούρου-Γιάκαλου Αναστασία (Τάνια)

62

 

 

 

 

Καραλέκας Παναγιώτης(Τάκης)

63

 

 

 

 

Μουτζουρίδου Μαργαρίτα

64

 

 

 

 

Κουρέας Αναστάσιος(Τάσος)

65

 

 

 

 

Σαρανταυγά Ευστρατία(Τούλα)

66

 

 

 

 

Ασημακόπουλος-Κουλουλίας Πολύκαρπος *

74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 *  έδωσε εξετάσεις 28/4/07

 

 

 

 

** έδωσε διπλές εξετάσεις (9ο - 8ο  +  8ο - 7ο Gup)

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

1η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 16/1/2007

1η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 9ο -  8ο Gup (Κίτρινη-1η Πορτοκαλί)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Γιαννουρής Αντώνης

23

 

 

 

 

Μανώλη Φωτεινή

24

 

 

 

 

Νανούρης Δημήτρης

25

 

 

 

 

Νανούρης Παναγιώτης

26

 

 

 

 

Καλλίτση-Μανώλη Μαρία

27

 

 

 

 

Καλλίτση Σοφία

28

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

29

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Δέσποινα

30

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Χρήστος

31

 

 

 

 

Καραμπλιά Έλενα

32

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

33

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

34

 

 

 

 

Δούρου-Γιάκαλου Αναστασία

35

 

 

 

 

Καραλέκας Παναγιώτης

36

 

 

 

 

Μουτζουρίδου Μαργαρίτα

37

 

 

 

 

Σαρανταυγά Ευστρατία

38

 

 

 

 

Κουρέας Αναστάσιος

39

 

 

 

 

Ασημακόπουλος-Κουλουλίας Πολύκαρπος

40

 

 

 

 

Καλλίτση Ευθυμία

41

 

 

 

 

Αθανασίου Ιωάννης

42

 

 

 

 

Θεοδωράκης Νικόλαος *

43+44 *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* έδωσε διπλές εξετάσεις (10ο - 9ο  +  9ο - 8ο Gup) 27/1/07

 

 

 

 

 

 

 

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

1η  Εξεταστική

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΖΩΝΩΝ 16/1/2007

1η  Εξεταστική

ΑΣ ΚΑΠΠΑ

 

 

Από 10ο -  9ο Gup (Άσπρη-Κίτρινη)

 

 

 

 

Ονοματεπώνυμο

Αρθμ.Διπλώματος

 

 

 

 

Γιαννουρής Αντώνης

001

 

 

 

 

Μανώλη Φωτεινή

002

 

 

 

 

Νανούρης Δημήτρης

003

 

 

 

 

Νανούρης Παναγιώτης

004

 

 

 

 

Καλλίτση-Μανώλη Μαρία

005

 

 

 

 

Καλλίτση Σοφία

006

 

 

 

 

Παρασκευάκου Δανάη

007

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Δέσποινα

008

 

 

 

 

Χατζηνικολάου Χρήστος

009

 

 

 

 

Καραμπλιά Έλενα

010

 

 

 

 

Γεωργίτσου Αικτερίνη

011

 

 

 

 

Κέσς Τατιάνα

012

 

 

 

 

Καστελλάκη Αλεξάνδρα

013

 

 

 

 

Δούρου-Γιάκαλου Αναστασία

014

 

 

 

 

Καραλέκας Παναγιώτης

015

 

 

 

 

Μουτζουρίδου Μαργαρίτα

016

 

 

 

 

Σαρανταυγά Ευστρατία

017

 

 

 

 

Κουρέας Αναστάσιος

018

 

 

 

 

Ασημακόπουλος-Κουλουλίας Πολύκαρπος

019

 

 

 

 

Καλλίτση Ευθυμία

020

 

 

 

 

Αθανασίου Ιωάννης

021

 

 

 

 

Παπαδάκης Ιωάννης

022

 

 

 

 

 HWA RANG TANG SOO DO, TAE KWON DO

 

 

   

Α.Σ.ΚΑΠΠΑ, KappaClub, JU JITSU, ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

   

www.kappaclub.gr

 

Hwa Rang Tang Soo Do

 

www.kappaclub.gr

Home | Ο Σύλλογος | Οι Εκπαιδευτές | Τμήματα | Ημερολόγιο | Εξετάσεις | Φωτο | e-mail
 © 2015
Α.Σ.ΚΑΠΠΑ (KappaClub) All Rights Reserved